banner341

Milletvekili Demircan ziyaretlerine devam ediyor

Atakum Belediyesini ziyaret eden Demircan Belediye Başkanımız İshak Taşçı ve belediye çalışanları ile bir süre sohbet ederek, Belediye başkanımıza gösterdiği çalışma ve gayretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha sonra Pazar yeri ziyaretlerini sürdüren Demircan esnafın sorunlarını dinleyerek, onlarla sohbet edip her zaman istişare halinde olacaklarını söyledi.

Milletvekili Demircan ziyaretlerine devam ediyor ABONE OL

Atakum İlçe Danışma toplantısına Samsun Milletvekilimiz Ahmet Demircan İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanımız Ömer Faruk Şahin, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ve çok sayıda partili katıldı. Samsun Milletvekili Demircan yaptığı konuşmada öncelikle toplantıya katılan üyelerimize ve partililerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür etti.

Tüm teşkilatlarımız yoğun gayretle çalıştığını, millete ve davamıza hizmet etme adına mücadele ettiğini ve sorumluluklarını yerine getirdiğini dile getiren Demircan "tüm teşkilatlarımıza bu konuda da ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi. 

Alınan seçim kararı ile ilgili de "Bu ülkeyi bir an dahi hükümetsiz bırakmamak için Ak Pati olarak her türlü çabayı gösterdik. Bütün bu çabalara rağmen hükümet kurulması mümkün olmadı. Yeni bir seçime ve tekrar milli iradeye başvurmak gerekti. Ak Parti teşkilatları her zaman seçime hazırdır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın AK Parti bu ülkeye yıllardır büyük hizmetler yaptı ve yapmaya da devam edecektir" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4