banner341

Milletvekili Fuat Köktaş: Gücün temeli Millettir

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Teşkilatlar güçlü partileri kurar. Güçlü partiler, güçlü hükümetleri kurar. Güçlü hükümetler, güçlü devletleri ortaya çıkarır, devleti güçlendirir. Bunların hepsinin temelinde millet vardır." dedi.

Milletvekili Fuat Köktaş: Gücün temeli Millettir ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık ve Bafra 6. Olağan İlçe Kongrelerine katılım sağladı. 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık ve Bafra 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuşma yaparak teşkilat üyelerine seslendi. 

Teşkilat ve 2019 seçimlerinin önemine değinen Milletvekili Köktaş, "Coşku ve heyecanımızı tazelediğimiz bayram havasında gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizin teşkilatımız, partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Siyasi partileri bir canlıya benzetmiş olursak, teşkilatlar bu canlının omurgasını oluşturur. Omurga yani teşkilatlar ne kadar sağlam ve güçlü olursa, o siyasi parti o kadar dayanıklı olur, ayakta kalır.

Teşkilatlar güçlü partileri kurar. Güçlü partiler, güçlü hükümetleri kurar. Güçlü hükümetler, güçlü devletleri ortaya çıkarır, devleti güçlendirir. Bunların hepsinin temelinde millet vardır. Aziz milletimiz bize bu gücü ve kuvveti, desteği ve duaları ile veriyor.

Bu anlamda biz de mahalle teşkilatlarımızla, gençlik ve kadın kollarımızla, ana kademelerimizle, seçilmiş meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımızla, milletvekillerimizle tek vucüt, tek yürek, tek ses olarak çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürüyoruz.

2019 seçimleri ülkemiz için, Türkiyemizin gelecek yılları için önemli bir virajdır.  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bu kutlu yürüyüşe çıkarken aziz milletimize verdiği bir söz vardı. 

Ülkemizi, milletimizin gurur duyacağı bir ülke haline getirmekti. Çok şükür bugün gelinen noktada Türkiye, eğitimden sağlığa, ulaşımdan ekonomiye, dış politikadan milli savunmaya, tarımdan enerjiye kadar her alanda çağ atladı, büyüdü, büyümesini de sürdürmeye devam edecek. Bizim milletimize hizmet yolunda yapılacak daha çok işimiz var. 

Tabi bu yatırım hamleleri, projeler gerçekleştirilirken şer odakları hiç boş durmadı, hala da durmuyorlar. Partimizin kapısına kilit vurmaya kalktılar. Gezi olaylarıyla kalkışma yapmaya çalıştılar. Vesayet, ihanet odaklarıyla mücadele ederken hain darbe teşebbüsünde bulundular.  

Elhamdülillah, aziz milletimizden aldığımız güçle bütün vesayet odaklarına karşı mücadele verdik, vermeye devam ediyoruz. 

Kimse bizi bu onurlu mücadeleden alıkoyamaz. Kimse ülkemize ve milletimize hizmet üretmemizin, yatırım ve projelerimizi hayata geçirmemizin önünde duramaz. Onların amaçları belli diz çökmüş, hasta adam bir Türkiye istiyorlar. O hainlerin beklediği Türkiye yok artık. Bölgesinde, dünyada söz sahibi olan bir Türkiye var. " diyerek sözlerine son verdi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4