Milletvekili Karaaslan: 'Türkiye hedefine emin adımlarla ilerleyecektir'

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin 12 Eylül'de yapılacak büyük kongre ile yeni Türkiye hedefine emim adımlarla ilerleyeceğini söyledi.

Milletvekili Karaaslan: 'Türkiye hedefine emin adımlarla ilerleyecektir' ABONE OL

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı ve Bafra Belediyesi'ni ziyaret etti.

İlk olarak AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Karaaslan, partililerle biraraya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

368

12 EYLÜL'DE BÜYÜK KONGRE

12 Eylül'de AK Parti'nin büyük kongresinin gerçekleştirileceğini belirten Milletvekili Karaaslan, ''12 Eylül'de seçimin startını vermeyi hedefliyoruz. Kongrenin 12 Eylül'de gerçekleşecek olması manidar. Çünkü, 12 Eylül 1980 darbesine atıfta bulunarak, aslında bugün Türkiye'nin demokrasi noktasında geldiği serüveni değişim ve dönüşümü anlatması açısından önemli bir kongre olacak. Türkiye değişim ve dönüşümü yaşarken, AK Parti'de kendi içinde değişim ve dönüşümü yaşadı. AK Parti yaşadığı değişim ve dönüşümle istikrarını daha güçlü bir şekilde sürdürecektir. Yeni Türkiye hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Bu kongrede MKYK üyeleri başta olmak üzere yapılacak değişim inşallah partimize ve Türkiye'mize katkı sağlar'' dedi.

VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Milletvekili Karaaslan partililerle yaptığı toplantının ardından, vatandaşlarla görüştü. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Karaaslan, çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulundu


BAFRA BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Milletvekili Karaaslan, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve teşkilat üyeleri ile birlikte Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i makamında ziyaret ederek, belediyenin proje ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

KARAASLAN NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Milletvekili Karaaslan Bafra programı kapsamında Zeynep Usta-Hüseyin Sancar çiftinin nikah törenina katıldı. Çiftin nikah şahidi olan Karaaslan, evlilik cüzdanlarını verirken, çifte bir ömür boyu mutluluk diledi. 


Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4