Milletvekili Köktaş, 3 Vekilin Vekilliğinin Düşürülmesi Hakkında Konuştu

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, TBMM'de CHP ve HDP'li 3 ismin milletvekilliklerinin düşürülmesi ile ilgili konuşarak "Mecliste terörist istemiyoruz" dedi.

Milletvekili Köktaş, 3 Vekilin Vekilliğinin Düşürülmesi Hakkında Konuştu

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, teröre terör, teröriste terörist diyemeyenlerin milletvekilliğinin düşürülmesinin bir hak olduğunu söyledi.

TBMM'de CHP'li Enis Berberoğlu ile birlikte HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları'nın milletvekilliğinün düşürülmesi ile ilgilili AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş bir açıklama yaptı.

Fuat Köktaş, sosyal medya sayfasından CHP ve HDP'li 3 ismin milletvekilliğinini düşürülmesi ile ilgili alınan karar için, "Milletimizin oylarıyla seçilerek milletvekili olarak TBMM girmek bir haktır fakat, teröre terör, teröriste terörist diyemeyenlerin, bunlara destek verenlerin, devletin sırlarını deşifre edenlerin, yargı kararıyla vekilliklerinin düşürülmesi de bir haktır. Mecliste terörist istemiyoruz" dedi.


Kaynak:Samsunkenthaber

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344