Milletvekili Köktaş, Adana'da ilçe temayül yoklamalarını gerçekleştirdi

Cumartesi ve Pazar günü, ilçe kongrelerinin hazırlıklarını yapmak üzere Koordinatörü olduğu Adana'da bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, Yumurtalık, Ceyhan, Seyhan, İmamoğlu, Yüreğir ve Çukurova ilçelerinin temayül yoklamalarını gerçekleştirdi.

Milletvekili Köktaş, Adana'da ilçe temayül yoklamalarını gerçekleştirdi ABONE OL
Adana da yapılması planlanan ilçe kongreleri öncesi başkan adaylarının belirlenmesine yönelik istişareler kapsamında planlanan temayül yoklamaları AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş tarafından yapıldı. 
Cumartesi ve Pazar günü yapılan temayül yoklamalarında Yumurtalık, Ceyhan, Seyhan, İmamoğlu, Yüreğir ve Çukurova İlçeleri'nde teşkilat üyelerinin görüşleri alındı.
GENEL MERKEZ DE DEĞERLENDİRME
2019 seçimlerine giden yolda AK Parti kongrelerinin yeni bir heyecan ve yeniden diriliş hareketiyle rota çizildiğini belirten Milletvekili Köktaş, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından verilen görev dahilinde Adana ilimizde ilçe kongrelerimiz öncesi ilçe başkan adaylarımızın belirlenmesine yönelik Yumurtalık, Ceyhan, Seyhan, İmamoğlu, Yüreğir ve Çukurova ilçeleri'nde temayül yoklamalarımızı gerçekleştirdik.  Temayül sonuçları, Genel Merkezimiz Teşkilat Başkanlığımızda yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından, ilçe kongrelerimizde aday olacak olan ilçe başkanlarımız belirlenmiş olacak. Bu düşünceler ile temayül yoklamalarımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.
MİLLETİMİZ İLE AYNI YOLDA YÜRÜYORUZ
Türkiye'nin geleceğine yönelik belirlenen 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyacak olan kadroların göreve geleceği kongrelerin çok önemli olduğunu vurgulayan Milletvekili Köktaş sözlerini şöyle sürdürdü: "AK Parti, milletimizin yıllar yılı ihmal edilmiş, geciktirilmiş hayallerini, umutlarını gerçeğe dönüştüren partidir. AK Parti müreffeh bir Türkiye’nin siyasi adıdır. Her türlü baskıya, kumpasa vesayete kast eden, her türlü hain girişime karşı dik durmuş, eğilmemiş, bayrak açmış bir siyasi oluşumdur.  Aziz milletimizin değerlerine sahip çıkan, halkı ile aynı yolda yürüyen kadroların ismidir AK Parti'dir. " diye konuştu.
KAHRAMAN ŞANLI ORDUMUZA RABBİM GÜÇ KUVVET VERSİN
Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda her türlü adımı atmaktan geri durmadıklarını ifade eden Milletvekili Köktaş, "Türkiye, kendisine yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye muktedirdir. Suriye sınırında Afrin bölgesinde bulunan; terör örgütlerine yönelik kapsamlı harekât başlamıştır. Burada amaç, son üç yılda Afrin'den ülkemize ve Fırat Kalkanı sahasına yapılan sızmaları ve tacizleri önlemektir. Yapılan Zeytin Dalı harekâtı Türkiye'nin meşruiyetini uluslararası hukuktan, Birleşmiş Milletler kararlarından aldığı bir harekâttır. Bu harekât ile birlikte ülkemizin güvenliğini tehdit eden unsurlar her zaman olduğu gibi yine etkisiz hale getirilecektir.  Rabbim Kahraman Mehmetçiğimize güç kuvvet, Şanlı Ordumuza muvaffakiyetler versin." diyerek sözlerine son verdi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4