Milletvekili Köktaş Adana'da teşkilat çalışmalarını sürdürüyor

Teşkilat çalışmaları kapsamında İlçe kongrelerinin hazırlıklarını yapmak üzere Koordinatörü olduğu Adana'da bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, Feke, Kozan ve Sarıçam ilçelerinde temayül yoklamalarını gerçekleştirdi.

Milletvekili Köktaş Adana'da teşkilat çalışmalarını sürdürüyor ABONE OL
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul çalışmalarında alınan karar gereğince verilen arada koordinatörü olduğu Adana ilçesinde teşkilat çalışmalarında bulunarak geçiriyor. 
AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı tarafından verilen görev dahilinde İlçe kongrelerinin hazırlıklarını yapmak üzere koordinatörü olduğu Adana ilçesinde geçtiğimiz hafta da yaptığı temayül yoklamalarına Feke, Kozan ve Sarıçam ilçeleriyle devam etti. 
AK Parti'nin sahip olduğu en önemli iki gücün bulunduğuna dikkat çeken Milletvekili Köktaş, "Bu gücün birincisi milletimize olan inancımız, güvenimiz, bağlılığımızdır. Milletimizin duaları ve dik duruşu ile hizmet ediyoruz, kararlarımızı bu doğrultuda alıyoruz. "İşimiz hizmet, gücümüz millet" sloganımızla 16 yılda ülkemiz rekordan rekora koşuyor, görülmemiş yatırım ve projeler hayat buluyor. 
İkinci gücümüz ise istişare kültürümüzdür. Teşkilatlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz istişarelerimiz her zaman çözüme yöneliktir. Hiç bir zaman sorunun değil her zaman çözümün parçası olduk. 
Bu anlamda AK Parti, geçmişinden aldığı güç, tecrübeyle geleceğe yönelik hedeflerini en iyi şekilde planlıyor, yapacaklarını ortaya koyuyor. 
Sizlerin de takip ettiğiniz gibi ulusal güvenliğimiz adına Afrin’i teröristlerden temizlemek için başlatılan Zeytin Dalı Operasyonu Allah’a hamdolsun başarıyla sürüyor. 
Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan, harekatı yakından takip ediyor ve gerekli talimatları veriyor. Bu anlamda Türk Silahlı Kuvvetleri’mize ait birlikler adım adım ilerliyor. Sınır güvenliğimiz ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğine kastedenlere karşı Allah’ın izni, milletimizin feraseti, güvenlik güçlerimizin becerisi ve üstün başarısıyla sınırımızdaki bu bölgeyi tüm terör örgütlerinden temizlenecektir.
Buradan bir kez daha Zeytin Dalı Operasyonunda ve daha önceki sınır ötesi operasyonlarımızda terörle mücadelede verdiğimiz tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum, gazilerimize sıhhat ve afiyet temenni ediyorum. Halen operasyon halindeki tüm güvenlik güçlerimizi Rabbim korusun, esirgesin, zafere ulaştırsın diyorum." diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4