banner341

Milletvekili Köktaş Antalya 6. Olağan İl Kongresi'nin divan başkanlığını yaptı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Antalya 6. Olağan İl Kongresi'nin divan başkanlığını yaptı.

Milletvekili Köktaş Antalya 6. Olağan İl Kongresi'nin divan başkanlığını yaptı ABONE OL
Antalya 6. Olağan İl Kongresi, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Antalya Spor Salonunda gerçekleştirildi. 
Antalya'nın İl Koordinatörü olan AK Parti Samsun Mİlletvekili Fuat Köktaş kongrenin divan başkanlığını yaparken, kongrede tek aday olan İbrahim Ethem Taş, Antalya'nın yeni il başkanı oldu.
Gerçekleşen kongrenin ülkemiz, milletimiz ve demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını dileyen Milletvekili Köktaş, "Vatanımız için, bağımsızlığımız için, milletimizin geleceği için canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, Şehitlerimizin ailelerine sabr-ı cemil, gazilerimize de Rabbim den sağlıklı uzun ömürler diliyorum. 
2001 yılında başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca daima milletimizin gösterdiği istikamete ilerledik. 
İktidara gelerek icraata dönüştürdüğümüz aziz milletimize hizmet yürüyüşünde, 16. yılı geride bıraktık. 
Pek az siyasi partiye ve kadroya nasip olacak uzun hizmet dönemi boyunca, her alanda Türkiye’ye çok önemli eserler kazandırdık. 
Eğitimden sağlığa, ulaşımdan enerjiye, iletişime, sosyal yardımlarda ve diğer tüm konularda Türkiye’ye çağ atlattık. 
2002’den sonra elde ettiğimiz bütün başarılarımızın mimarı hiç kuşkusuz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. 
Onun liderliğinde oluşan bu kazanımları, yine onun liderliğinde hep birlikte çalışarak geleceğe taşıyacağız." diyerek sözlerine son verdi. 
 
Kongre konunda divan kurulu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çekinirken, Milletvekili Köktaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4