Milletvekili Köktaş Çarşamba Muhtarlar Derneği yemeğine katıldı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Muhtarlar Derneği tarafından Göl Restaurant'ta gerçekleştirilen 'Birlik ve Beraberlik Yemeği'ne katıldı.

Milletvekili Köktaş Çarşamba Muhtarlar Derneği yemeğine katıldı ABONE OL

Çarşamba ilçesinde bulunan iki muhtarlar derneğinin birleşerek tek çatı altında biraraya gelerek  Çarşamba Muhtarlar Derneği olarak geçtiğimiz hafta gerçekleşen kongrede başkan seçilen Veysel Oduncu ve yönetim kurulu üyeleri Göl Restaurant'ta il ve ilçe protokolüne yemek verdi.


Gerçekleşen programa AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ta katıldı. Yemek sonrası bir konuşma yapan Milletvekili Köktaş, "Ben sözlerime Çarşambalı muhtarlarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Çünkü her zamankinden çok birliğe, beraberliğe ve yardımlaşmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bir karar alarak bir dernek altında birleşmeniz ve hizmetlerinize birlik ve beraberlik içinde devam etme arzusunda olmanızdan ötürü bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Gerçekleştirdiğiniz kongrede de başkan seçilen Veysel Oduncu'ya ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum." dedi.


Demokrasinin yerelde başladığını ve bunun gereğini yerine getirmek için her zaman mücadele içinde olduklarını ifade eden Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "Demokrasi önce ailede ve mahallede başlar. Evde ve mahallede demokrasi kültürü ne kadar güçlenirse, ülkenin tamamında da bu kültür gelişir, güçlenir, standartları o kadar yükselir. Bu anlamda mahallemizin seçilmiş muhtarları, demokrasinin çekirdeği denilebilecek bir öze sahiplik yapıyorlar. Muhtarlıklarımız sadece en küçük idari birim olma vasfını taşımakla kalmıyorlar, aslında demokrasinin özünü teşkil ediyor. Bu anlamda muhtarlarımıza büyük önem veriyoruz. Bizler halkımızın sizlere ilettiği talepler doğrultusunda en iyi hizmeti götürmek adına çalışmalarımızı sürdürmeye gayret gösteriyoruz. Ben tekrar bu organizasyonu yapan dernek yönetimine ve katılan herkese teşekkür ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum."


Milletvekili Köktaş, programın ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından Çarşamba İlçesi Köklük ve Hacılıçay Mahalleleri arasındaki bölgede yapılan Yeşilırmak Köprü İnşaatı çalışmalarını yerinde inceleyerek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'dan bilgiler aldı.


Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4