Milletvekili Köktaş Elazığ İl Teşkilatı ile bir araya geldi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Merkezi tarafından verilen görev kapsamında Elazığ İl Teşkilatı ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Köktaş Elazığ İl Teşkilatı ile bir araya geldi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Merkezi tarafından verilen görev kapsamında Elazığ İl Başkanlığı'nda teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. 

İlçe Başkanları, Belde Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları, İl, Kadın ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, milletvekili aday adaylığı için istifa eden İl Başkanın yerine bakacak olan ismin belirlenmesi ve 1 Kasım'da yapılacak olan Genel Seçimlerde teşkilatların motive edilmesi amacıyla görüş alışverişinde bulundu. 


Gerçekleşen toplantılarda konuşmasına terör örgütü tarafından haince ve kalleşçe yapılan saldırıları kınayarak başlayan Milletvekili Köktaş, "Birlik ve beraberliğimizi hedef alan, kardeşliğimize kasteden bu menfur saldırıları lanetliyorum. Güvenlik güçlerimiz, gözü dönmüş terör örgütünün, bölgede tespit edilen terörist hedeflerinin imha edilmesi için operasyonlarını sürdürmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum." dedi.


AK Parti Genel Merkezi tarafından verilen görev kapsamında Elazığ İl Başkanlığı'nda teşkilat üyeleri ile biraraya geldiklerini ifade eden Milletvekili Köktaş, "Verilen görev doğrultusunda Elazığ'da planlanan bir şekilde teşkilat üyelerimiz ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Burada hem milletvekili aday adaylığı için istifa eden İl Başkanımızın yerine bakacak olan İl Başkanımızı belirleme çalışmalarını yapmak, hem de teşkilatlarımızın 1 Kasım Genel Seçimine motive etmek amacı bakımından burada çalışmalarımızı yürüttük. Toplantılarımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.


Gerçekleştirilen toplantıların ardından çalışmalarını tamamlayan Milletvekili Köktaş, İl Teşkilatı'na teşekkür ederek Elazığ'dan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4