banner341

Milletvekili Köktaş Gülsan Sanayi esnafını ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gülsan Sanayi Sitesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Milletvekili Köktaş Gülsan Sanayi esnafını ziyaret etti ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Seçim sonrası yaptığı programlar kapsamında Gülsan Sanayi sitesi esnafı ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti.

Sanayi sitesinde işyeri bulunan esnaflarla bol bol sohbet ederek, görüş, talep ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Köktaş, ülke gündemi ve yaşanan süreç hakkında bilgiler verdi.


Milletvekili Köktaş, “7 Haziran seçimlerinden bugüne kadar geçer zaman içinde koalisyon hükümeti kurulamamış olup, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’ndan almış olduğu yetkiyi kullanarak seçim hükümeti kurulması için Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nu görevlendirmiştir. 7 Hazirandan itibaren sorumluluk duygusu ile hareket eden, ülkeyi kaosa, kargaşaya, belirsizliğe düşürmemek için yoğun çaba sarf eden Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu inanıyorum ki seçim hükümetin de de aynı gayret ve özveriyi göstererek ülkemizi seçimlere taşıyacak hükümeti kurarak yoluna devam edecektir. 

7 Haziran dan itibaren bizim söylediğimiz gibi ülkemizin belirsizliğe, kaosa düşmesine asla müsaadeye etmeyiz. AK Parti olarak sorumluluğumuz görevimiz ne ise bunu tereddüt etmeden yerine getiririz. Bu süreçte bunlardan bir tanesidir. Bundan sonraki süreç Yüksek Seçim Kurulu'nun belirleyeceği takvim doğrultusunda ilerleyecek ve seçim gerçekleşecektir. Bizde bu süreci yakinen ve alakalı olarak takip etmekteyiz." dedi.


Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4