Milletvekili Köktaş İstasyon Mahallesi'ni ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, taksi duraklarında çalışan taksici ve şoför esnaflarına "kazasız, belasız hayırlı işler" dileklerini ilettikten sonra bir dönemde ikamet ettiği İstasyon Mahallesi'nde ziyaretlerde bulundu.

Milletvekili Köktaş İstasyon Mahallesi'ni ziyaret etti ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım İlçesi Liman Mahallesi'nde bulunan Gençlik Taksi ve İstasyon Mahallesi'nde bulunan Murat Taksi'de çalışan şoförleri ziyaret etti. Taksicilere 'Hayırlı işler, kazasız belasız hayırlı yolculuklar" dileklerini ileten milletvekili Köktaş, esnafın yaşadıkları sorunları ve taleplerini de dinledi. 


Taksilerin şehirlerin vazgeçilmez hizmet unsurlarındandır diyen Milletvekili Köktaş, "Şehrimize hizmet veren taksici esnafımızın daha nitelikli hizmet verebilmesi için bizlere iletmiş oldukları talep ve sorunlarını gerekli yerlere iletiyor ve çözüm noktasında takipçisi oluyoruz. Şoför kardeşlerimiz bizim için ve bu şehir için önemlidir. Takside çalışan şoförlerimiz dışardan gelen yerli ve yabancı misafirlere şehri tanıtan bir anlamda fahri rehberlerdir. " dedi.

Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "Yol medeniyettir dedik ve vatandaşlarımızın ve şoförlerimizin rahat ve huzurlu seyahat edebilmesi için hükümetlerimiz döneminde önemli çalışmalar ve yatırımlar yapıldı. Şehirler arası, ilçelerimiz ve mahallelerimizden şehir merkezine ulaştıran yolların erişimi daha hızlı ve güvenli hale getirildi, mevcut bölünmüş yolların mesafesi arttırıldı. Halkımızın ve esnafımızın sorunlarına çözümler üretmek, sosyal hizmetler geliştirmeye yönelik adımlar atmak bizzat AK Parti'nin önceliğidir." 


Milletvekili Köktaş, daha sonda bir dönem de ikamet ettiği İstasyon Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaparak eski dostları ile biraraya gelerek bol bol sohbet etti.


Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4