banner341

Milletvekili Köktaş: Milletimizin desteğiyle bugün güçlü bir Türkiye var

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Son 13 yılda milletimizin desteği ile hükümetlerimiz tarafından atılan adımlar ve yapılan reformlar sayesinde, bugün güçlü bir Türkiye’den söz ediyoruz" dedi.

Milletvekili Köktaş: Milletimizin desteğiyle bugün güçlü bir Türkiye var ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bankalar Caddesi ve Saathane Meydanı üzerinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla biraraya geldi.

Esnafa, bereketli bol kazançlı işler dileyen Milletvekili Köktaş, vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etti, görüşlerini dinledi.


Seçim den seçime değil her zaman halkla iç içe olduklarını ifade eden Milletvekili Köktaş, "Milletimizin vermiş olduğu karara her zaman saygı duyduk, hiç bir zaman milletimize sırtımızı çevirmedik. Her zaman iç içe olduk, sevinçleri ile sevindik, üzüntüleri ile üzüldük, derdi ile dertlendik. Daima milletimizin bize vermiş olduğu istikamet doğrultusunda yolumuza devam ettik" dedi.


Son 13 yılda AK Parti hükümetlerinin milletin desteği ile atılan adımlar ve yapılan reformlar sayesinde, bugün güçlü bir Türkiye’den söz edildiğini ifade eden Milletvekili Köktaş, "Bundan sonraki süreçte de AK Kadrolar olarak ülkemizin ve milletimizin umudu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu sorumluluk içinde hareket ediyoruz. Milletimizin istikbalini, menfaatlerini ve bize yüklediği emaneti kutsal kabul ederek hassasiyetle muhafaza etmeyi sürdürmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar görev yapan AK Parti hükümetleri, sadece devletin işlevlerini yerine getiren bir iktidar mekanizması olmamış, hedefleri doğrultusunda ülkemizi ayağa kaldırmış, toplumu ortak hedeflerde buluşturmuş ve bakışlarını ufukların ötesine uzatmıştır." diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2015, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4