Milletvekili Köktaş Şehit ailesine taziyelerde bulundu

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Iğdır'da hainler tarafından kalleşçe düzenlenen terör saldırısında şehit olan Polis Memuru Burak Zor'un cenaze törenine katıldı. Milletvekili Köktaş daha sonra şehidin İlkadım İlçesi Baruthane Mahallesi'nde bulunan babaevinde ailesi ve yakınlarını ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Milletvekili Köktaş Şehit ailesine taziyelerde bulundu ABONE OL

Tüm kahraman şehitlerimizin ruhu şad olsun, emanetleri emanetimizdir diyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Acımız büyük ve derin. Şehidimiz Burak Zor kardeşimizi bugün dualarla Hakk'ın rahmetine uğurladık. Ailesinin ve Milletimizin başı sağolsun. Rabbim sabırlar versin. Tüm kahraman şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Emanetleri emanetimizdir. Bu Terör saldırılarını düzenleyen hainleri ve işbirlikçilerini lanetliyorum. Terörün amacı, ülkemizde huzurumuzu, birliğimizi ve kardeşliğimizi bozmaktır. Buna milletimiz ile birlikte el ele vererek fırsat vermeyeceğiz. Birliğimize, kardeşliğimize, ülkemizin gelişmesine ve aydınlık geleceğine kasteden hainler asla amaçlarına ulaşamayacaklar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4