Milletvekili Köktaş'tan Almanya'dan mesaj var..!

AK Parti Samsun 74. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na yurt dışı ziyaretlerinden ötürü katılamayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, toplantıya 16 Nisan'da yapılacak olan 'Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması' konusu üzerinde ağırlıklı tebrik ve teşekkür mesajı gönderdi.

Milletvekili Köktaş'tan Almanya'dan mesaj var..! ABONE OL

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın resmi ziyaretlerde bulunduğu Malta ve Almanya programlarına katılan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, bugün Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen 74. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılamayarak 'Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması' konusu üzerine ağırlıklı tebrik ve teşekkür mesajı gönderdi. 

Divan Başkanı AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Hakan Karaduman'ın okuduğu mesaj da, Milletvekili Köktaş şu sözlere yer verdi: "74. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantımıza Genel Başkanımız  Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım beyle Malta ve Almanya programında olduğum için katılamıyorum. 


Değerli yol arkadaşlarım;
Samsun Teşkilatları olarak; kuruluşundan bugüne kadar, bu kutlu yürüyüşte, bütün zorluklara, engellemelere rağmen dava inancı ile AK Parti siyasetine çok önemli destek vererek büyük başarılara imza attınız. 
Allah’ın yardımı, sizlerin katkıları ve milletimizin teveccühü ile hamdolsun bugünlere geldik.
Şimdi önümüzde önemli bir dönüm noktası daha var. 
Türkiye’nin geleceği için çok önemli bir adım olan 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı Halk Oylamasında artık söz milletimizindir.
İnanıyorum ki, aziz milletimiz 2014 yılında yapılan seçimde milli iradesine sahip çıkarak Cumhurbaşkanı'nı nasıl kendi seçtiyse, 16 Nisan da da ülkemizin istikbali, istiklali ve istikrarı için de bu değişime evet diyecektir.
Bu anlamda 10 Ağustos 2014 yılında Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir oyla çalışmalarını tamamlayan, sandık müşahidinden, mahalle ve  ilçe yönetimlerine, il yönetimi ana kademesinden, kadın ve gençlik teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımızdan, meclis üyelerimize kadar tüm teşkilatlarımızın, 16 Nisan da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı halk oylamasında da önemli görevler üstleneceğine ve yine başarılı  olacağına inancım tamdır.
Gerçekleştireceğiniz il danışma meclisi toplantımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ederim.  
AK Parti siyasetine emeği geçmiş, tüm kademelerden herhangi birinde görev yapmış olup bugün ahirete göç eden herkese Allah’tan rahmet ,aktif görevlerde olmayanlara da  teşekkür eder sağlıklı uzun ömürler dilerken ,sizleri de saygıyla selamlıyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2017, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4