Milletvekili Köktaş'tan Başkan Karaduman'a tebrik mesajı

AK Parti Samsun İl Başkanlığında yapılan temayül yoklamasının ardından yeni il başkanı belli oldu.

Milletvekili Köktaş'tan Başkan Karaduman'a tebrik mesajı ABONE OL

AK Parti Genel Merkezi Av. Hakan Karaduman'ı il başkanlığı görevine atadı. Atama kararının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Hakan Karaduman, "Samsun AK Parti İl Başkanlığı görevini yüksek takdirleriyle tarafıma layık gören Cumhurbaşkanımız,Genel Başkanımız, Liderimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sonsuz şükranlarımı arz ederim. Cenab-ı Allah, yüklendiğimiz bu onurlu görevin gereğini layıkı ile yerine getirmeyi nasip etsin" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin takdiri ile Samsun İl Başkanımız olan Av. Hakan Karaduman'ı tebrik eder, partimiz ve teşkilatımız için hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2018, 21:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
dogdu
dogdu - 2 yıl Önce

Gurban olam bizi kolla binamızın etrafı açık bar oldu mahkemeye verdikde gazandıkda 2011 se nesinde ama geçen sene öteki bahçemizide bar yaptılar hatta iki belediye açık yerlere kapalı di ye canlı müzik ruhsatı verdi yzılar var bizde uygun olmayan rapor tutupda açıkda içip nara atan lar canlı konserler kıyamet kopuyo bu gece denizevleri 214 sokak yıkılcak 155 zabıtayı arayın di yo zabıta bakmıyo bile bize sahip gurban olam gurban kanun bile dinlemiyo kimse

SIRADAKİ HABER

banner4