banner341

Milletvekili Yılmaz'dan AK Parti'nin 19. Kuruluş Yılı Kutlama Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'nin kuruluşunun 19. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Yılmaz'dan AK Parti'nin 19. Kuruluş Yılı Kutlama Mesajı ABONE OL

Milletvekili Yılmaz mesajında, "19 yıl önce; 14 Ağustos 2001'de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti'nin kuruluşu aziz milletimize ve tüm dünyaya ilan edildi. Çok şükür, büyük bir aile olan AK Parti, 19 yaşına ulaştı.
Her zaman ufkumuz ve gönüllerimiz tek bir noktaya kilitlendi. Türkiye'yi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, yavrularımıza daha güçlü, müreffeh bir ülke bırakmak. AK Parti kurulduğu günden buyana çok büyük mücadeleler vermiştir. Her türlü saldırı, kirli hesaplara karşı halkımızın desteği, dualarıyla dim dik ayakta durmuştur. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlayan bu kutlu dava sevgiyle, hizmetle, büyük gönül bağlarıyla yoğrulmuştur.
Halkın içinden doğan bir parti olan AK Parti, aziz halkımızın bir parçası, kendisidir. AK Parti bu zamana kadar gönlünü, yüreğini ortaya koyan insanların fedakarlıkları, misyona, davaya sahip çıkmaları, halkımızın büyük desteğiyle başarı ile bu günlere kadar gelmiştir. 
19 yılda Türkiye'de demokraside, ekonomide, hizmette, yatırımlarda büyük atılımlar gerçekleştirildi. Eserlerin varlığı, Türkiye'nin nereden nereye geldiğinin, 19 yılın özetidir. AK Parti millete hizmet yolunda, bundan sonrada durmadan ilerleyecektir. Şimdi masada da, sahada da sözünü söyleyen ve gerektiğinde bunun gereklerini cesaretle yapan bir ülke var.
2023, 2053 ve 2071 hedeflerine aziz halkımızla birlikte, onlardan aldığımız güç ile emin adımlarla koşacağız. Türkiye Cumhuriyeti büyük ve güçlü bir devlettir. Hangi sıkıntıyı yaşarsak yaşayalım sevincimizin de, üzüntümüzün de bir olduğunu unutmamalıyız. Herşeyi birlikte aşacağınız, birlikte başaracağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, bugüne kadar AK Parti'nin tüm kademelerinde görev almış, partimize destek veren herkese şükranlarımı sunuyor, ahirete irtihal edenlere Allah'tan rahmet diliyorum." diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4