Mırık: Katkı sağlamak için çıktım

Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını yaptığı basın açıklamasında açıklayan Emlak Danışmanı ve Müteahhit Ramazan Mırık, "Hak ve adalet duygusunun her kesimde hissedileceği bir ortamın oluşmasını sağlamak için Milletvekili olmak istiyorum" dedi.

Mırık: Katkı sağlamak için çıktım

Emlak Danışmanı ve Müteahhit Ramazan Mırık, Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını yaptığı basın açıklamasında açıkladı. Mırık, bu meşakkatli yola Samsun'a ve Türkiye'ye katkı sağlamak için çıktığını söyledi. 

"Milletvekili Aday Adayı olmanın onurunu yaşıyorum" Milletvekili Aday Adayı olmanın onurunu yaşadığını belirten Mırık, "İlk kurduğu günden bu zamana gönülden bağlı olduğum ve il, ilçe yönetimlerinde hizmet etmenin nasip olduğu, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın kurucusu olduğu AK Partiye Milletvekili Aday Adayı olmanın onurunu yaşıyorum. 

Liderimiz ve inşallah Başkanımız olacak Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği gibi  yerli ve milli AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, Samsunlu bir kardeşiniz olarak, başta şehrim Samsun ve ülkeme katkı sağlamak adına bu meşakkatli yola halis niyetlerle çıkmış bulunuyorum" şeklinde konuştu. 

"Tecrübeye ve birikime sahibim" Samsun'un sorunları için yeterli tecrübeye sahip olduğunu söyleyen Mırık, "Samsun'un ve Türkiye'nin sorunlarını biliyorum. Çözüm noktasında katkı sağlayacak tecrübeye ve birikime sahibim. İnşallah nasip olursa, toplumun her kesiminde uzlayışı temin ve tesis edecek bir siyasi kimliğe sahip, vatandaşın devlete kucaklaşmasını, huzurlu ortamda esnafın ve sanayicinin kalkınmasını, hak ve adalet duygusunun her kesimde hissedileceği bir ortamı sağlamak için için Milletvekili olmak istiyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344