MÜSİAD Samsun'dan siyasi partilere ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Muharrem Göksel, Saadet Partisi İl Başkanı Av. Hasan Bayram Var ve Büyük Birilik Partisi İl Başkanı Ahmet Katrancı‘yı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Samsun'dan siyasi partilere ziyaret

Siyasi partilerin İl başkanları partileri hakkında değerlerinden, sorumluluklarından ve hedeflerinden bahsederken, sözlerine son zamanlarda gündemde olan referandum sürecindeki görüşlerini ve sebeplerini anlatarak devam ettiler.  

Başkan Kan ise, "Türkiye’nin bu kritik döneminde  referandum sürecinin huzurlu ve insanların birbirleriyle olan iletişimleri, birlik ve beraberlikleri daha da güçlenerek, saygı kriterlerine uygun şekilde tamamlamayı diliyoruz. Çünkü biliyoruz ki sonuç ne olursa olsun bizler yarın yine yüz yüze bakacağız.’ dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Parti Başkanları,  konuklarına ilgi ve nezaketleri için teşekkürlerini iletti.
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri esnasında, kendilerine MÜSİAD’ ın aylık çıkardığı Çerçeve dergisini takdim ettiler.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244