banner341

Mustafa Demir, Hizmet aşkımız hiç bitmeyecek

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun'un bir sevda olduğunu belirterek, "Bu kente olan hizmet aşkımızı hiç bitmeyecek." dedi.

Mustafa Demir, Hizmet aşkımız hiç bitmeyecek ABONE OL

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği  tarafından organize edilen sabah kahvaltı programına katıldı.

Dernek binasında gerçekleşen programa AK Parti Samsun Milletvekilleri  Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Erdoğan Tok, Çarşamba Belediye Başkan adayı Halit Doğan ve dernek üyeleri bir araya geldi.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği etkinlikte konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Çarşamba'nın kentin yükselen önemli ilçeleri arasında olduğunu, tüm ilçeler gibi kalkınması noktasında el birliği içerisinde çalışacaklarını söyledi.
Kentte önemli bir güç birlikteliğinin olduğunu, kısır çekişmelerin bir kenara atıldığını ifade eden Demir, Samsun'un kazanması noktasında herkesin üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmeye çalıştığını, doğru yolda ilerlemenin neticelerini herkesin önümüzdeki süreçte göreceğini vurguladı.

SAMUN İÇİN HERKES EL ELE VERECEK 

Bu şehirde işi aşı olan, ekmek yiyen, havasını soluyan, ömrünü geçiren insanların kente büyük borçları olduğunu belirten Demir, "Samsun sevdamız öyle tarif edilecek gibi değil. Kentimizin ismi geçtikçe içimiz içimize sığmıyor.  Halka hizmet öyle sevdasız, gönlünü ortaya koymadan yapılmaz. Bir insan sevdiği işi, görevi daha iyi yapar. Allah nasip etti şehrimiz, ülkemiz için tüm görevlerimizi severek ve hakkını vererek yapmaya çalıştık.  Samsun'un büyük bir sevda, bu kente olan hizmet aşkımızı hiç bitmeyecek. Hepimiz el ele vereceğiz, başarma noktasında birbirimize katkı sağlayacağız. Özellikle sivil toplum kuruluşlarımızın desteği bizim çalışma şevkimizi artıracaktır. Bu zamana kadar hep yanımızda oldunuz, bundan sonrada desteğinizi tüm Cumhur İttifakı adaylarımıza bekliyoruz." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

hizmet aşkı 17 yıldır kış uykusundaydı, vekilken, bakanken bile uyanmayan bu arkadaş belediye başkanı adayı olunca uyandı :) Yer miyiz bu vaatleri.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner366