Saadet Partisi 13. Bölge Toplantısı Samsun'da yapılacak

Saadet Partisi samsun İl Başkanı Av. Hasan Var, Bölge Hamle toplantıları kapsamında “13. Bölge Toplantısı ve Eğitimi” programı 24 Nisan 2016 Pazar günü Samsun da yapılacağını söyledi.

Saadet Partisi 13. Bölge Toplantısı Samsun'da yapılacak

Başkan Var açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Ülkemiz ve Bölgemizin içinde bulunduğu durum maalesef içler acısıdır. Küresel Emperyalizmin temsilcisi olan Siyonist odaklar, tüm dünyada kendi düzenlerini kurmak için ekonomik, siyasi ve kültürel kaos faaliyetlerinin yanına maalesef son zamanlarda kan ve gözyaşı üreten küresel terör faaliyetlerini eklemişlerdir. Buna karşılık İslam coğrafyasındaki etnik, mezhepsel ve siyasi bölünmüşlük ise küresel emperyalist hegamonyanın ekmeğine yağ sürmektedir.

Gelişen olaylar göstermektedir ki; hem ülkemizde hem de bölgemizde hem de tüm dünyada her alanda Adil bir dünyanın kurulması için Milli Görüş siyasetine ihtiyaç vardır.

Bu itibarla çalışmalarımıza her ne şartta olursa olsun devam etmekteyiz. Tüm Türkiye çapında teşkilatlarımızı gözden geçirme noktasında bölge toplantıları tertiplemekteyiz.  

Partimizin Bölge Hamle toplantıları kapsamında “13. Bölge Toplantısı ve Eğitimi” programı 24 Nisan 2016 Pazar günü Samsun ilimizin ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Samsun, Çorum ve Amasya illerimizin iştirak edeceği program tüm gün devam edecektir.

İllerimizin, il ve ilçe ana kademe teşkilatları Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanlarının katılımıyla gerçekleşecek bölge toplantımıza halen genel başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan üç önemli isim; 54. Refah-Yol hükümeti Çevre Bakanı Ziyaettin TOKAR,  eski Milletvekili Yaşar CANBAY, Başbakanlık eski Özel Kalem Müdürü Mehmet Karaman beyler katılacaklardır.

İnanıyoruz ki; Hakkın hâkim olması için yapılan bu çalışmalar sonucunda Allah (CC) ‘ın yardımıyla Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve İslam Birliği önderliğinde Yeni bir Dünya hedefine ulaşılacaktır."

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2016, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4