Samsun AK Parti İlçe başkanlıklarında değişim iddiası

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda bugün AK Parti Bölge Koordinatörü Hacı Turan ve İl Koordinatörü Cumhur Önal'ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda bazı ilçe başkanlarının istifası alındığı ve ilçe kongresinde ise genel merkez tarafından farklı bir aday çıkarılacağı öne sürülerken AK Parti Samsun İl Başkanlığı'ndan ise resmi bir açıklama yapılmadı..

Samsun AK Parti İlçe başkanlıklarında değişim iddiası ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda bugün AK Parti Bölge Koordinatörü Hacı Turan ve İl Koordinatörü Cumhur Önal'ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda bazı ilçe başkanlarının istifası alındığı ve ilçe kongresinde ise genel merkez tarafından farklı bir aday çıkarılacağı öne sürülürken, Canik ve Tekkeköy ilçe başkanları ile yola devam kararı alındığı iddia edildi. 

Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ve Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör ile yola devam kararı alınırken, Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Vezirköprü Halil İbrahim Doğan ile ilgili henüz kesinleşen bir karar alınmadığı öne sürüldü.

Kongresi daha önce yapılan Atakum, Çarşamba, Terme, Salıpazarı, Havza ilçe başkanları ise görevlerine devam ederken, İlkadım ilçe başkanı Adnan Varol, Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Ayvacık İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş ve Yakakent İlçe Başkanı Sefer Tek ilçe başkanları değişim kararı alındığı idda edilirken, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'ndan ise resmi bir açıklama yapılmadı. 

19 Mayıs ilçe Başkanı İrfan Kalaycı daha önceden istifa etmişti. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 14:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bafra Ovası
Bafra Ovası - 3 yıl Önce

Bafra da Tuncay Yurduseven AK parti ilçe başkanlığını bırakmalı.İlk seçimde Bafra AK partinin oyları düşer.İnsanlar küsmüş.Kimse sevmiyor.Yaptıkları bir işte yok.Ama Bengüllülere iş te var aş ta. Bafrada yaşamak için Bengüllü olmak lazım.Tuncay yurduseven istifa etmeli.

SIRADAKİ HABER

banner4