Süleyman Soylu Samsun'a Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yarın Samsun'a geliyor.

Süleyman Soylu Samsun'a Geliyor ABONE OL

Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı kapsamında Süleyman Soylu yarın sabah saat 9'da Samsun'a gelecek. Bir otelde Bakan Soylu başkanlığında gerçekleşek toplantıya bölge valileri de katılacak.

Samsun Valiliği'nden yapılacak olan açıklama; "SEÇİM BÖLGE GÜVENLİK TOPLANTISI İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN SOYLU'NUN BAŞKANLIĞINDA İLİMİZDE YAPILACAK
        31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin huzur ve güven içerisinde yapılmasının temini amacıyla, Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun başkanlığında, 20.01.2019 Pazar günü saat 09.30'da Sheraton Otel'de gerçekleştirilecektir.
       Seçim öncesi, günü ve sonrasında Valiliklerimizce alınacak önlemleri görüşerek değerlendirmek ve gerekli koordinasyonu sağlamak amacıyla düzenlenen Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı, Valimiz Sayın Osman Kaymak'ın ev sahipliğinde bölgemizde bulunan Amasya, Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Kastamonu, Ordu, Rize, Sinop ve Trabzon İl Valileri, İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma Komutanları, Giresun İl Jandarma Bölge Komutanı ve Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı'nın katılımıyla yapılacaktır."

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4