banner341

Termeli Gençler ve Kavaklı Muhtarlar TBMM'de

AK Parti Terme İlçe Gençlik Kolları Teşkilat üyeleri ve Kavak İlçesi'nde görevli bazı mahalle muhtarları, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret etti. Grup toplantısına da katılan heyet, daha sonra Başbakan Binali Yıldırım ile meclis merdivenlerinde hatıra fotoğrafı çekindi.

Termeli Gençler ve Kavaklı Muhtarlar TBMM'de ABONE OL

AK Parti Terme İlçe Gençlik Kolları Teşkilat üyeleri ve Kavak İlçesi'nde görevli bazı mahalle muhtarlar, Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretinde AK Parti Grup Toplantısı'na katıldı.
Toplantının ardından, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı'nın da bulunduğu hatıra fotoğrafı çekiminde AK Parti Terme İlçe Gençlik Kolları Teşkilat üyeleri ve Kavak ilçesi mahalle muhtarları, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile kısa bir süre sohbet etme imkanı buldu. 

Heyet daha sonra AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın meclis odasında misafiri oldu. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul Salonu'nu ziyaretçilerine gezdiren Milletvekili Köktaş, meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Nazik ziyaretlerinden ötürü heyete teşekkür eden Milletvekili Köktaş'a, misafirleri çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2016, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4