Yılmaz Hocaoğlu Milletvekili aday adayı oldu

Avukat Yılmaz Hocaoğlu 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Seçimleri için aday adaylığı açıkladı. Hocaoğlu, Haziran ve Kasım 2015 seçimlerinde Samsun'dan 7. sıra Milletvekili adayıydı.

Yılmaz Hocaoğlu Milletvekili aday adayı oldu

Avukat Yılmaz Hocaoğlu 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Seçimlerinde aday adaylığı için AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na müracatını yaptı.  Hocaoğlu,  Kasım 2015 seçimlerinde Samsun'dan 7. sıra Milletvekili adayıydı. 

Yılmaz Hocaoğlu kimdir? 

Ak Parti Samsun Milletvekili adayı Adayı olan Yılmaz Hocaoğlu kimdir? 

1970 yılında doğdu. İlkokulunu Bafra'da okudu. Samsun 50. Yıl lisesi Mezunu. İstanbul Üniverasitesi Hukuk Fakültesi'nden Mezun oldu. Samsun Barosu'na kayıtlı avukat olarak çalışmaya başladı. Askerliğini yedek subay olarak Kayseri Jandarma Bölge Komutanlığı'nda tamamladı. Samsun Barosu Çocuk Hakları Komisyonu kurucu üyesi. AK Parti Canik İlçe Başkanlığı görevini yaptı.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344