Yılmaz Hocaoğlu:Samsun'un enerjisini Meclis'e taşıyacağım

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, "Bilgi, beceri ve tecrübelerimi Yeni Türkiye'nin vizyon ve misyonunu devam ettirmek için kullanmak, Yeni Samsun'un heyecanını ve manevi enerjisini meclise taşımak en büyük arzum" dedi.

Yılmaz Hocaoğlu:Samsun'un enerjisini Meclis'e taşıyacağım

Seçim çalışmaları kapsamında Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan'ı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, 2023 vizyonu doğrultusunda Yeni Türkiye’nin inşası ve Samsun'a daha fazla hizmet verebilmek için bismillah diyerek milletvekilliğine talip olduğunu söyledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Pilan'dan odanın çalışmaları hakkında bilgi alan Hocaoğlu, milletvekili seçilmesi durumunda esnafların sorunlarıyla da yakından ilgileneceğini söyledi.

Hizmet sevdalısıyız
Siyasi tecrübesinin olduğuna işaret eden Hocaoğlu, "Bugüne kadar edindiğim tecrübelerimi, birikimlerimi, memleketim Samsun'da hizmete çevirebilme düşüncesiyle AK Parti'mizden milletvekili aday adayı oldum. 2023 vizyonu doğrultusunda Yeni Türkiye’nin inşası ve ülkemize, milletimize, Samsun'umuza daha fazla hizmet verebilmek için bismillah deyip yola çıktım. Bugüne kadar olduğu gibi şimdi de bizleri bir araya getiren şey, güzel ülkemize olan sevgimiz, Samsun'umuza ve Samsunlu hemşerilerimize olan muhabbetimiz, hizmet etme sevdamızdır" dedi.

Samsun için hayallerim var
Samsun'a gönül bağı ile bağlı olduğunu ifade eden Hocaoğlu, "Nasıl ki kendimiz, ailemiz ve sevdiklerimiz için hayallerimiz varsa, şehrimiz için de hayallerimiz var. Ben de bu hayallerimi gerçekleştirebilmek ve millete hizmet sevdalıları kervanına katılmak istiyorum. Bilgi, beceri ve tecrübelerimi Yeni Türkiye'nin vizyon ve misyonunu devam ettirmek için kullanmak, Yeni Samsun'un heyecanını ve manevi enerjisini meclise taşımak en büyük arzum" diye konuştu.

Samsunlunun hakkını koruyacağım
Amacının, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine odaklanan Yeni Türkiye’nin anayasa değişikliği çalışmasına, Yeni Samsun'un hukukçu Milletvekili olarak katkıda bulunmak olduğunu dile getiren Hocaoğlu, "Samsun'un ve Samsunlunun hakkını, çıkarlarını sonuna kadar koruyacağım. Samsun'a kuracağım irtibat bürosunda haftada en az bir kez siz değerli hemşerilerimle buluşacağım. Gün çalışma günüdür, gün birlikte olma günüdür. 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği seçiminin, memleketimize, milletimize ve Samsun'umuza hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4