19 Mayıs Belediyesi İlçedeki Spor Alt Yapı Tesislerini Güçlendiriyor

19 Mayıs Belediyesi Pazar Mahallesinde bulunan Atatürk İlköğretim Okulu ve Yeşilova Mahallesinde bulunan Anadolu Lisesi bahçelerine Halı Saha Projelerini tamamlandı.

19 Mayıs Belediyesi İlçedeki Spor Alt Yapı Tesislerini Güçlendiriyor

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Sosyal belediyecilik anlayışı ile gençlerimize yönelik projelerimiz kapsamında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yaptığımız protokol çerçevesinde bu yıl iki adet halı sahayı gençlerimizin hizmetine sunduk. Çocuklarımızın daha güzel ortamlarda eğitim alabilmesi, spor yapabilmesi ve keyifli vakit geçirebilmesi için okullarımıza halı sahalar kazandırıyoruz. Önceki yıllarda Kumcağız Spor Kompleksi, Yörükler İlk-Ortaokulu, Dereköy Şehit Hüseyin Aydın İlk-Ortaokulu ve Karagöl mahallerinin ardından bu yılda Pazar Mahallemizde Atatürk Ortaokulu ve Yeşilova Mahallesindeki Anadolu Lisesi Halı Saha Spor tesislerini ilçemize kazandırdık ’’dedi.
Futbol oynayan öğrencilerimize kısa bir süre de olsa eşlik ettik diyen, Başkan Topaloğlu, ”Atatürk Ortaokulu ve Anadolu Lisesi halı sahalarımız ilçemize hayırlı olsun. Gençlerimiz mutlu, bizler ise huzurluyuz” diye konuştu.
Başkan Topaloğlu’na ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, öğretmenler ve okul aile birliği yöneticileri eşlik etti.
Atatürk İlköğretim Okul Müdürü Özkan Yamaç, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na teşekkür ederek, Samsunspor forması hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4