Atakum Belediyespor’dan Teröre Lanet

Son günlerde ardı ardına gelen acı şehit haberlerine bir tepki de Atakum Belediyespor Kulübünden geldi. Atakum Belediyespor A Takımı ve A Genç Takımı, antrenmanları öncesi Türk Bayrağı açarak terörü lanetledi.

Atakum Belediyespor’dan Teröre Lanet ABONE OL

Atakum Belediyespor Kulübü Tesislerinde gerçekleştirdikleri antrenman öncesinde Türk Bayrağı açan Atakum Belediyespor A Takımı ve A Genç Takımı, teröre lanet etti. Türkiye’de son günlerde yürek yakan terör saldırılarına dikkat çeken futbolcular, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiğini, bu süreçte ülke olarak en büyük ihtiyacımızın birlik ve beraberlik olduğunu kaydeden Atakum Belediyespor Kulübü Yöneticisi Kadir Yalnız, “Şehit haberleri yüreğimizi yakıyor. Ülkemizin huzuruna, toprağına göz diken bu hainlere karşı hep birlikte, omuz omuza olduğumuzu göstermeliyiz. En büyük ihtiyacımız olan şey, birlik ve beraberliktir. Bu düşünceden hareketle, Atakum Belediyespor Kulübü olarak tepkimizi açık ve net bir şekilde dile getiriyor, terörü lanetliyoruz. Allah, birliğimizi daim etsin. Askerimize, polisimize güç versin. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine sabırlar diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 04:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4