banner341

Atakum Gençlik Merkezi ayın Gençlik Merkezi oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere göre seçilen Ayın Gençlik Merkezi, Kasım ayı için Atakum Gençlik Merkezimiz olarak belirlendi.

Atakum Gençlik Merkezi ayın Gençlik Merkezi oldu ABONE OL

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı 81 ilde faaliyet gösteren gençlik merkezleri daha aktif hale getirmek, gençlik merkezinde düzenlenen faaliyetlere daha fazla gencin aktif katılımını sağlamak, gençlik merkezlerinin sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerini geliştirmek, yeni projelerin ortaya çıkmasını sağlamak ve sosyal medya kullanım kalitesini arttırmak amacıyla Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Ağustos 2014 tarihinden itibaren uygulanan her ay "Ayın Gençlik Merkezi" seçilmesi düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere göre seçilen olan Ayın Gençlik Merkezi, Kasım ayı için Atakum Gençlik Merkezi olarak belirlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt; "Gençlik merkezimiz “Amacımız Gençler” sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, Samsun’da gençliğin kalbinin attığı yer haline gelmiştir. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Başta Gençlik Merkezi Müdürümüz olmak üzere Gençlik Liderlerimize, gönüllü gençlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

samsun haber

samsun haberleri

samsunhaber


Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4