banner341

Bafra Belediyesi'nde Bilardo Turnuvası Nefes Kesecek

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ve pandemi kısıtlamaları nedeniyle uzun süre sosyal faaliyetlerden uzak kalma durumda kalan ilçe sakinleri için alternatif organizasyonlar hayata geçirmeye devam eden Bafra Belediyesi sanatsal ve sportif etkinlere ağırlık veriyor.

Bafra Belediyesi'nde Bilardo Turnuvası Nefes Kesecek ABONE OL

Bafra Belediye Başkanlığı şimdi de ilçede bir ilk olarak Bilardo turnuvası düzenliyor. Bafra Belediyesi ve Türkiye Bilardo Federasyonu işbirliği ile yapılacak turnuva 5-8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.
Başvuruların 4 Temmuz Pazar günü sona ereceği turnuvanın katıtları Bafra Gençlik Bilarda salonunda kabul ediliyor.
Turnuvaya katılım ise ücretsiz.
Bafra Belediyesi Spor Müdürlüğü koordinasyonda ilk kez düzenlenecek 3 bant Bilardo
turnuvasına, ilçedeki bilardo severlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

3 Bant Bilardo turnuvası sonucunda;
Birinciye 4000,
İkinciye 2500,
Üçüncü ve Dördüncüye 1500
En yüksek seri sahibine ise 500 TL ödül veilecek.
Türkiye genelinde başarılı olan ve adından söz ettiren ünlü Bilardocularında konuk olacağı Bilardo Turnuvası ile ilgili detaylı bilgi 530 320 90 85 nolu telefondan elde edilebilecek. İlçedeki tüm Bilardo severleri düzenlenecek turnuvaya davet eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Yaşadığımız zor günlerin ardından Bafra’da sosyal anlamdaki beklentilere cevap vermek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bu organizasyonlar bizler için önemli.Spor’un her dalına hizmet etmeye,destek vermeye Bafra Belediyesi olarak devam ediyoruz.Belediyemiz öncülüğünde ilk kez düzenlenecek Bilardo turnuvamıza katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyor,verdikerli destek
nedeniyle Türkiye Bilardo Federasyonu yetkililerine teşekkür ediyorum “Dedi 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4