Başkan Özcan Samsunspor' dan özür diledi

Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Yılport Samsunspor camiasından ve özellikle taraftarlarından özür dilediğini söyledi.

Başkan Özcan Samsunspor' dan özür diledi ABONE OL

Haftasonu oynanan müsabakada yaşanan çirkinliklerin önüne geçmek için elinden geleni yaptığını ifade eden Başkan Özcan, "Ne yazık ki kararları ben veremiyorum. Neden buradayım ben. Stat benim, takım benim ama kararları ben veremiyorum. Minicik taraftarların gazdan etkilenmiş durumunu gördükten sonra içim sızladı. Bütün bunlara ne gerek vardı" diye konuştu.  
HİÇBİR HÜKMÜM YOK
Kendisinin Çorum'a fazla geldiğini dile getiren kulüp başkanı Fatih Özcan, "Bütün kapılar kapalı bana. Kulüp başkanı olarak kapıları açtıramadım. O zaman neden ben buradayım. Açın kapıları dediğimde neden kapılar açılmıyor. Günahımı almayın. Sizden özür dilemekten başka bir şey yapamam. Ben bu Çorum'a fazla geliyorum. Yok hükmündeyim burada. Bir tane Allah'ın kulu yok yanımda. Keşke yenilseydim de; o biber gazını, o ıslanmaları görmeseydim. Lanet olsun yaa. Yüksel Yıldırım Bey'den de özür dilerim" dedi.  
BEN DE TRİBÜN ÇOCUĞUYUM
Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, "Samsunlular bilmez ama bende tribün çocuğuyum. Samsunspor taraftarı terörist değil. Küçücük çocuklar sırılsıklam oldular, bu mudur, reva mıdır? Galibiyete sevinemez hale geldik. Yalnız bırakılıyoruz. Ben Çorumluyum. Neden beni kimse dinlemiyor. Bi görün artık Çorumspor yönetimini. Bir yardımcı olun. Birlikte götürelim bu işi. Çorum böyle mi anılmalı. Türkiye'nin gündemine böyle mi gelmek gerekirdi" diye konuştu. 

Kaynak:Samsun Haber 

YORUM EKLE
YORUMLAR
samsun lu
samsun lu - 11 ay Önce

hadi be ordan manisa ya 2 0 yenil samsun a su sık aslan kesil

SIRADAKİ HABER

banner4