Başkan Uğur: Dünyanın donanımlı gençlere ihtiyacı var

Dünya Gençlik Ve Spor Konfederasyonu Samsun İl Başkanı Bekir Uğur, “Dünya nüfusu her geçen gün yaşlanmaktadır. Donanımlı tam manası ile yetişmiş gençlerin yetiştirilmesi gerekmektedir. Bu amaçla Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonumuzun faaliyetleri artarak devam edecektir” dedi.

Başkan Uğur: Dünyanın donanımlı gençlere ihtiyacı var

Dünya Gençlik Ve Spor Konfederasyonu Samsun İl Başkanlığı ilk toplantısın yaptı. İl Başkanlığı binasında İl Başkanı Bekir Uğur önderliğinde yapılan, yönetim kurulu toplantısında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Bekir Uğur, “Ülkelerin geleceği ve teminatı olan Dünya Gençliğinin ortak talebi olan barış, kardeşlik, sevgi, adalet ve huzur için, gençlerin çok iyi bir şekilde yetiştirilmesini sağlamak en büyük hedefimizdir. Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, kendisiyle barışık, vizyon sahibi, güven duyulan, sevgi dolu, saygılı, hukuka bağlı, diyaloğa açık, eğitimli, başarılı, sorumluluk sahibi, zararlı alışkanlıklardan uzak, insanlık değerlerini baş tacı eden, evrensel değerlere saygılı, ilkeli, güzel ahlak sahibi, özü sözü bir olan, başarıya odaklı gençleri yetiştirmektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344