banner341

Başkan Yıldırım'dan çağrı: Taraftarlar aşılansın, stadyuma alınsın

Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, Pasoligi olan Süper Lig ve 1. Lig takımı seyircilerinden maçlara düzenli giden yaklaşık 1 milyon futbol taraftarının acilen aşılatıp maçları 2. yarıda seyirciye açılması gerektiğini belirterek, yetkililere çağrı yaptı.

Başkan Yıldırım'dan çağrı: Taraftarlar aşılansın, stadyuma alınsın ABONE OL
Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'e, Kovid-19 aşısı olan taraftarların tribünlere alınması çağrısında bulundu. 
FİKİR MASAYA YATIRILMALI
Passolig kartı olan Süper Lig ve TFF 1. Lig takımı seyircilerinden maçlara düzenli giden yaklaşık 1 milyon kişinin acilen aşılanması ve liglerin ikinci yarısında maçların seyirciye açılmasını isteyen Yıldırım, "Yoksa bu işler gittikçe zorlaşacaktır. Bence çok geçmeden bu fikir Ankara'da masaya yatırılmalı. Bu işin sadece fikir babası bile olmak beni mutlu eder. Haydi TFF, bu konuda hep birlikte çözüm üretelim. Kulüpler Birliği olarak bizler hazırız." ifadelerini kullandı.
İNSANLARIN PSİKOLOJİSİ DÜZELİR
Yıldırım, maçların seyircilere açılmasının kulüpleri finansal bataktan kurtarmak için büyük destek olacağına işaret ederek, "Böylece Türkiye'de taşlar yerine oturur, insanların psikolojisi düzelir ve mutlu olurlar. Türkiye'de futbol hayattır, eve sığmaz ancak statlara sığar. Bu benim şahsi fikrim, çözüm teklifimdir." değerlendirmesinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345