banner438

Bilnet Okulları Samsun'u temsil edecek

Namağlup grup birincisi olarak Türkiye Bölge Grup Müsabakaları’ndan çıkan Bilnet Okulları Küçük Erkek Basketbol Takımı Türkiye Yarı Final Müsabakaları’nda Samsun'u temsil edecek.

Bilnet Okulları Samsun'u temsil edecek

Bilnet Okulları Küçük Erkek Basketbol Takımı, ilimizde düzenlenen “Okullar Arası Basketbol Müsabakaları”nda güçlü rakiplerine karşı üstün performans göstererek bu müsabakalardan Samsun ikincisi olarak çıktı.
Samsun ikincisi olarak Türkiye Bölge Grup Müsabakaları’na katılan Bilnet Okulları Küçük Erkek Basketbol Takımı  “namağlup grup birincisi” olarak bölge şampiyonu oldu.
Başarılı sonuçlarının ardından “Türkiye’nin en iyi 27 okul basketbol takımı” arasına girerek Türkiye Yarı Final Müsabakaları’nda Samsun'u temsil etmeye hak kazanan Bilnet Okulları Küçük Erkek Basketbol Takımı, bu müsabakalardan da şampiyonlukla dönmeyi hedefliyor.
Bilnet Okulları, akademik başarısının yanında spora ve sporcuya verdiği önemle sportif alanda da başarılı sonuçlarıyla kendini gösteriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344