Canik Basket'e İlk Destek Zevahir Restoran'dan

Samsun’umuzun ve Karadeniz Bölgesinin basketboldaki tek süper lig markası “Samsun Canik Basket” takımının destek çağrısına ilk cevap Samsun’da faaliyet gösteren Zevahir Restoran’dan geldi.

Canik Basket'e İlk Destek Zevahir Restoran'dan

Takımın süper ligdeki mücadelelerinde giyeceği formaların sırt kısmında yer alacak reklam için, Kulüp ile Zevahir Restoran arasında 28.08.2019 tarihinde sözleşme imzalandı. 
    Bilindiği üzere, takımın müsabakalarının yayın hakkı TİVİBU’da. Ayrıca Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile oynanacak müsabakalar, Kulüplerin kendi kanallarında da yayınlanabilecek. Amatör lig olarak değerlendirilen Kadınlar Basketbol Süper ligindeki takıma yapılacak reklam ödemeleri, işletmelerin vergi matrahından düşülebilecek. 
    Zevahir Restoran’ın usta aşçılarının marifetleriyle hazırlanan ürünlerin tanıtımı için Kulüp, üzerine düşen her türlü paylaşım ve destek de bulunacaktır. 
    Samsun’un bir başka marka değeri olan “Samsun Canik Basketbol” takımı için destek olan Zevahir Restoran işletmecisi Ömür Ünal Bey’e teşekkür ederiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344