Canik sporda marka haline geldi

Antalya'da düzenlenen şampiyonada önemli dereceler elde eden Canik Belediyespor Kulübü sporcuları, mutluluklarını kendilerinden desteği esirgemeyen Başkan Osman Genç ile paylaştı. Başarılı sporcuları ağırlayan Genç, Canik'in sporda marka olduğunu söyledi.

Canik sporda marka haline geldi ABONE OL

Samsun Canik Belediyespor Kulübü'nün sporcuları gittikleri şampiyonalardan derecelerle dönmeye devam ediyor. Antalya'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası'nda 5 madalya ile dönen sporcular, antrenörleri Cihat Yurt ile birlikte Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti. Genç sporcular, elde başarıda kendilerinden desteğini esirgemeyen Başkan Genç'in emeğinin büyük olduğunu belirtirken, Başkan Genç, yaptıkları yatırımlarla Canik'i sporda da marka haline getirdiklerini söyledi.

ONURLANDIRAN BAŞARI
Canik'i sporda bir marka haline getirdiklerine işaret eden Başkan Genç, "Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımımız şehrimizi Süper Lig'de başarıyla temsil ediyor. Muay Thai, Boks, Tekvando, cirit atma, wushu, güreş gibi daha pek çok dalda kulübümüz bünyesindeki gençlerimizin elde ettiği başarılar ile bizleri onurlandırıyor. İnanıyorum ki bu tür başarılar bundan sonra da artarak devam edecektir. Ulusal ve uluslararası başarılar elde eden tüm sporcularımızı kutluyorum. İnanıyorum ki Samsun Canik Belediyespor Kulübü sporcuları çok daha büyük başarılara imza atacaktır" diye konuştu.

BAŞKAN GENÇ'E TEŞEKKÜR
Spora ve kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Osman Genç'e teşekkür eden Wushu Antrenörü Cihan Yurt ve sporcular da, "Başkanımız sağolsun bizlerden desteğini hiç esirgemedi. Samsun Canik Belediyespor sporcuları olarak bu konuda şanslıyız. Çalışmamız için gerekli tüm spor imkanları ilçemizde mevcut. Sporcular olarak bizlere sunulan bu imkanları en iyi şekilde değerlendiriyoruz. İnşallah bundan sonra da ulusal ve uluslararası şampiyonalarda şehrimizi başarıyla temsil edip, güzel dereceler alarak döneceğiz" şeklinde konuştu. 

ÖNEMLİ DERECELER
Çalışmalarını antrenör Cihan Yurt eşliğinde sürdüren Samsun Canik Belediyespor Kulübü sporcularından Onur Keskin, Antalya'da düzenlenen şampiyonada Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası 2.'si olurken, kilo kategorilerine göre Yiğit Emre İnan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası 3.’sü, Gökhan Samancı Wushu Türkiye 3.’sü, Ekrem Celil Çelik Wushu Türkiye 3.’sü ve Sercan Göğne Muay Thai Türkiye 3.’sü oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4