banner433

Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek konuştu

Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek,“Şampiyonluğu garantilemiş olan tek takım olarak Çarşambasporumuzu hep birlikte görüyoruz. Bu nedenle maçlarımızı bir ileriki Tarih’e ertelemesine anlam veremiyorum ”dedi.

Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek konuştu

AŞIRI SICAKLAR TAKIMLARI ETKİLEYECEK
En yakın rakibi olan takım ile aralarında 17 puan fark olduğunu vurgulayan Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek,“Tüm dünyayı ve ülkemizde etkisi alan koronavirüs nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonumuz tarafında ertelenen maçlarımızın başlama tarihi 12 Haziran olarak belirlenmişti. 13 Temmuz’a ötelenmesine bir anlam veremiyorum. Ayrıca Ligde kalan son 4 maçımıza baktığımız zaman bulunduğumuz Lig’de biz dahil diğer takımlarımızın da sahalarında ışıklandırma şilemimi yak. Maçlarımızı geçe değil gündüz oymamak zorunda kalacağız. Bun nedenle havaların aşırı derecede sıcak olacağından dolayı oyuncularımız maç esnasında bu sıcaktan etkilenecek ve takımlar açışından da iyi bir sonuca varılacak. Bu konuda yeklilerden destek bekliyoruz ”diye konuştu.

LİDER OLAN TAKIMLARI 3’ÜNCÜ LİGE ALSINLAR
Çarşambaspor gibi diğer Liglerde de şampiyonluğu ilan etmiş olan takımları’da 3’üncü Lige alınması yönündeki görüşünü açıklayan Yeşil Beyazlı ekibin başarılı Teknik Direktörü Kenan Yelek,“Bu güzel birlikteliğimizi sezon öncesi sağlayarak Lige başladık. Koronavirüs salgını hesaplarımızı boşa dahi su anda rüştümüzü ispatlamış olarak iyi bir ekibiz. 13 Temmuz’da yeniden başlayacak olan maçlarımızı haftada iki gün oynayalım. Bölgesel amatör Liginde mücadele eden diğer takımlarımızda Play-Off maçlarımızı oynatmadan direk 3 Lige alınmaları yönündeki taleplerimizi Türkiye Futbol Federasyonumuza iletiyoruz. Yine de son kararı verecek ola federasyonumuzdur. Olumlu bir cevap bekliyoruz ”şeklinde konuştu.

 

Köksal ÖNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344