banner341

Cumhurbaşkanı Erdoğan Taekwondocularla

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Mitinginin ardından Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve Olimpik Milli Takımı kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Taekwondocularla ABONE OL

Konya Mitinginde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, mitingin ardından önümüzdeki turnuva ve şampiyonalara hazırlanan olimpik milli takım ile biraraya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Şahin çalışmalarla ilgili bilgi alırken, son dönemde elde edilen başarılar nedeniyle federasyonu kutlayarak bundan sonraki organizasyonlarda başarı diledi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, antrenörlük kariyerine başlayan Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu Servet Tazegül’e de yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tazegül ile yakından ilgilenerek, çalışmalarında başarılar diledi ve başarılı olacağına inandığını söyledi.

Başkan Şahin de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilgi, alaka ve destekleri için ‘Büyük Taekwondo Ailesi’ adına teşekkür etti. Görüşmenin sonunda hatıra fotoğrafı çekilirken, kabulde Teknik Direktör Ali Şahin başta olmak üzere, olimpik milli takım teknik heyeti ve şampiyon sporcular hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4