banner341

Eda Yıldırım'dan Dubai'de rekor başarı

Dubai'de rekor başarıya imza atan özel sporcumuz Eda Yıldırım madalyasını sağlık çalışanlarına ve mehmetçiklerimize armağan etti.

Eda Yıldırım'dan Dubai'de rekor başarı ABONE OL

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Şehrinde başlayan, Dubai 2021 Dünya Para Atletizm Gran Prix’ine katılan Türkiye Paralimpik Atletizm Milli Takımı Sporcularından, Özel Sporcumuz Eda Yıldırım 11.02.2021 tarihinde yapılan Gülle Atma müsabakalarında Türkiye rekoru, gümüş madalya ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları A Barajını geçme başarısı gösterdi.
Dubai Dünya Grand Prix’de Piste Çıkan Özel Sporcumuz Eda YILDIRIM 12:19’luk derecesi ile 2.’inci olarak Ülkemize Gümüş Madalya kazandırmış oldu.


MADALYASINI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VE MEHMETÇİKLERİMİZE ARMAĞAN ETTİ
Dubai 2021 Dünya Para Atletizm Gran Prix Gülle Atma stilinde Gümüş Madalya kazanan Eda YILDIRIM yaptığı açıklamada; 'Madalyasını COVİD-19 ile mücadele eden Sağlık Çalışanlarına ve Güvenlik Kuvvetlerimize armağan ediyorum. Ayrıca bize inanan Federasyon Başkanımız Birol AYDIN'a, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı KASAPOĞLU'na, Antrenörlerimiz Aytunç GÖZ, Sevda KALKAN ve Sinem YILDIRIM’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ dedi.
Dubai 2021 Dünya Para Atletizm Gran Prix yapılacak olan müsabakalar ile devam edecek olup, 13 Şubat Cumartesi sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4