Emre Belözoğlu: Zararım olacaksa, hissettiğim anda durmam

Emre Belözoğlu yayıncı kuruluşa bağlanarak, Ersun Yanal ile kavga ettikleri iddialarını yalanladı.

Emre Belözoğlu: Zararım olacaksa, hissettiğim anda durmam ABONE OL

Belözoğlu, Yanal ile kavga ettikleri iddiasını yalanlayarak, sosyal medyayı suçladı. Ersun Yanal ile kavga ettikleri ve bu bu sebepten maça çıkmadığı iddia edilen Belözoğlu, bu iddiaları yalanldı ve "Hocayla kavga ettiğimiz iddiası yalandır, ettiysek ettik deriz" diye konuştu.


Emre Belözoğlu'nun açıklamaları şöye;
"Hocayla kavga ettiğimiz iddiası yalandır, ettiysek ettik deriz. Ucundan köşesinden bile alakası yok kavga olayının. Ayıp bunların dile getirilmesi. Dedikodular, ortaya atılan yalanlar, yalan atan kişi tarafından ispatlanmak zorunda olunmadığı bir dönemde yaşıyoruz. Ben Fenerbahçe camiasına gönül vermiş herkese, gündemi böyle meşgul ettiğim için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum.
"Zararım olacaksa, hissettiğim anda durmam"
Böyle bir şey hocamızla aramızda olmadığı gibi, olamayacağı gibi çünkü bugün gün içinde hocamızla yaptığımız görüşmede ayağımın çok ağrıdığını belirttim, keza doktorumuz da toplantıdaydı. Çok zor bir süreç yaşadı Fenerbahçe geçen sene, bu sezon şampiyon olmak istiyoruz. Saha içerisinde yaptıklarımın bedelini öderim ama bu şekilde şeyler olduğunda bireysel olarak çok yıpranıyorum. Yapmadığım, yaşatmadığım hiçbir şeyin bedeli olsun istemiyorum. Yaşım ilerledi, ben hocasına tepki verecek bir oyuncu değilim. Fenerbahçe'ye benim gram zararım olacaksa hissettiğim anda durmam, o formayı sırtıma geçirmem.
"Bir anda kendimi basın toplantısında buldum"
Bu konuşmalar nereden çıktı? Fenerbahçe'nin büyüklüğüyle alakalı ortaya çıkan bir dedikodudur bu. Hoca bana dedi ki, 'Seninle kavga ettiğimiz konuşuluyor. Gel basın toplantısına beraber çıkalım ve millet görsün' dedi. Bir anda basın toplantısında buldum kendimi.
"Bunu hak etmedim"
Emre Belözoğlu; Maçtan iki gün önce ayağımda ağrı oldu. Maçtan bir gün önce kendimi deneyecektim. Zorlasam 1-1,5 aylık bir süreci riske atabilirdi. Öte yandan ben fit, sağlıklı olsam da hocamız ben oynatmayabilir. Bazen oynayarak bazen oynamayarak Fenerbahçe'ye hizmet etmeye geldim. Oynamasam üzülürüm ancak oynamadığımda bunu yapacak kadar Fenerbahçeliliğimin sorgulanmasını hak etmedim." dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4