banner341

Galatasaray'ın 3. forması tanıtıldı

Galatasaray’ın formalarına göz alıcı kırmızı bir görünüm eklediği üçüncü forması tanıtıldı. Galatasaray Spor Kulübü, geleneksel kırmızı ve sarı tonlarını canlı kırmızı gölgesi içinde bir araya getirdiği üçüncü formayı tanıttı. Yeni formalar, Galatasaray’ın ileri görüşlü ve yenilikçi köklü mirası ile oyuncuların cesaretinin ve Galatasaray taraftarının tutkusunun birleşimini sembolize ediyor.

Galatasaray'ın 3. forması tanıtıldı ABONE OL

Kulüp oyuncularına 2015-16 sezonundaki en önemli uluslararası maçlarının bazılarında güçlü ve ezici bir görünüm kazandıracak olan yeni formalarda, şort ve formanın manşetini harmanlayan siyah gölge şekil, göz alıcı kırmızıyı vurguluyor. Bu etki gece oynanan maçlarda, oyuncuların saha ışıkları altındaki fiziksel görünümünün daha güçlü olmasını sağlıyor. Modern sıfır yaka ile bitirilen forma, Galatasaray’ın Türkiye liginde elde ettiği 20 şampiyonluğu temsil eden dört altın yıldızla taçlandırılan kulüp armasını gururla taşıyor.

Tarz, kulüp kültürü ve performans dikkate alınarak tasarlanmış bir futbol giysisini temsil eden yeni formayı Galatasaray sahada ilk kez, 30 Eylül’deki Astana ile karşılaşmasında giyecek ve forma 1 Ekim itibariyle nike.com adresinde ve kulübün internet mağazasında satışa çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4