banner341

İlkadim Muaythai Takımı Madalyalarla Döndü

Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından 10-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Uluslararası EMF Cup Muaythai açık turnuvasına katılan İlkadım Belediyespor Muaythai takım 2 altın bir bronz madalya ile döndü. Turnuvada dereceye giren İlkadım’lı sporcu Devrim Aydın 2020 müsabakaları için milli takım kontenjanına seçildi.

İlkadim Muaythai Takımı Madalyalarla Döndü ABONE OL

Antalyada düzenlenen 26 ülkeden 560 sporcunun katılım sağladığı turnuvaya 6 sporcusu ile katılım sağlayan İlkadım Belediyespor Muaythai takımı turnuvada Görkem Kökçeoğlu ve Aytunc Karaal 1’inci olarak Devrim Aydın İkinci, Bekir Karaömerlioğlu üçüncü olarak tamamladı.
“Sporun ve sporcunun dostu belediye”
Türkiye'deki birçok turnuvada bizleri başarı ile temsil eden sporcuları, antrenörleri ve yöneticileri kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Gençlerimizin aydınlık yarınları için, kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için sporun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Spor gençlerin kötü alışkanlardan uzaklaşarak, enerjilerini doğru bir şekilde sarf edecekleri ve gelecekte Türkiye’nin adını dünyaya duyuracakları en önemli alandır. Biz de bu bilinçten hareketle İlkadım’daki  her türle sportif faaliyetin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.Belediye bütçesinden önemli bir kaynağı spora ayıracağımız gibi dış kaynaklarda temin ederek sporun ve sporcularımızın destekçisi olacağız. Bu vesile ile farklı spor dallarında  Şampiyonluk rüzgârını ilçemizde estiren her bir sporcumuzun gözlerinden öpüyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4