banner341

Merkez ve ilçe spor tesisleri açılacak mı? Kasapoğlu, İl Sağlık Müdürlüğü'nde

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç Makamında ziyaret ettiklerini belirterek, merkez ve ilçe spor tesislerinin tamamen açılıp açılmayacağı konularında görüş alış verişinde bulunduklarını açıkladı.

Merkez ve ilçe spor tesisleri açılacak mı? Kasapoğlu, İl Sağlık Müdürlüğü'nde ABONE OL

Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu, ASKF İl Başkanı Şener Aydın, Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut ve Spor Şube Müdürü Murat Altun, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç Makamında ziyaret ederek, amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlayıp başlayamayacakları ve il müdürlüğüne ait ya da kullanımında bulunan merkez ve ilçe spor tesislerinin tamamen açılıp açılmayacağı konularında görüş alış verişinde bulundular.

KARARLAR UYGULANACAK!
İl Sağlık Müdürü Oruç, amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlama taleplerinin şimdilik bekletilmesi gerektiğini, ayrıca Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait ya da kullanımında bulunan merkez ve ilce tesisleri hakkında İl Umumi Hıfzıssıhha kurulunun 16.07.2020 tarih ve 96 nolu kararının uygulanmaya devam edeceğini, ülkemiz genelinde ve Samsun özelinde Covid-19 vaka sayılarının seyrine göre gelecek haftalarda Pandemi kurulunda konunun tekrar gündeme alınacağını bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4