Milletvekili Köktaş'tan Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Subaşı'nın açıklamalarına destek

Samsunspor'da uzun süre kulüp yöneticiliği ve bir dönemde başkanlık yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı'nın yapmış olduğu çağrıya destek mesajı yayımladı.

Milletvekili Köktaş'tan Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Subaşı'nın açıklamalarına destek

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi; Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı beyinde çağrısında ifade ettiği gibi, Samsunspor'umuz Süper Lig’e çıkabilme şansını Play-Off maçlarına bırakmıştır.
Bu süreçte kimseye faydası olmayan tartışmalara girmeden kişisel hesapları bir kenara bırakıp, şehir olarak, Samsunspor Kulübü Yönetimi’nin, makul ve mantıklı talepleri doğrultusunda, hedefimize odaklanmalıyız. O da Süper Lig'dir.
Evet, gün birlik olma, kenetlenme, güçlerin birleştirilme günüdür.
Bu zorlu virajda, Samsun'un en önemli markası ve üst kimliği olan Samsunspor'umuzun, uzun yıllardır hak ettiği Süper Lig’e çıkması için, şehir halkıyla, taraftarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, belediye başkanlarıyla, mülki idari erkânıyla, milletvekilleriyle tek vücut olması gerekmektedir.
Bu süreç içinde; şehrin dinamiklerinin mutlaka yapabileceği bir şeyler vardır. Bunu da yaparken de Samsunspor Kulüp Yönetimi’nin düşünce, istek ve ihtiyaçlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir.  
Bizler ve bizim gibi düşünenler zaten görev verilmeden elinden geleni yapmaktadır. Her zamanda yapmaya devam edeceğiz.
Fakat, nerede, nasıl ihtiyaç olduğu da söylenirse, görevimizi tam layığı ile yerine getireceğimizden hiç kimse endişe etmesin. 
Biliyorum ki; Samsunspor Kulübü benimde içerisinde bulunduğum geçmiş dönemlerden; birlikte hareket etme anlayışıyla daha büyük zorlukları aşarak çıkmıştır. 
Bu vesile ile bugüne kadar Samsunspor’a destek olan; taraftarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, sanayici iş adamlarımıza, Samsunspor’da görev almış tüm Başkan ve yöneticilerimize, idari ve siyasi kadrolarımıza tekrar teşekkür ederim.
Bu düşünceler içinde; 18 Mayıs Salı günü İzmir'de oynayacağımız Altınordu maçı ile başlayacağımız Play-Off maçlarından, Samsunspor'umuzun çıkacağına yürekten inanıyor, Süper Lig yolunda başarılar diliyorum.
Pes etmek yok… Şampiyon SAMSUNSPOR…"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344