Nurullah Samsunspor'dan ayrılıyor mu?

Kayseri kampına götürülmeyeceği açıklanan Yılport Samsunspor kalecisi Nurullah'tan dikkat çeken mesaj: "Ayrılık da sevdaya dahil mi .."

Nurullah Samsunspor'dan ayrılıyor mu?

Yılport Samsunspor, kaleci Nurullah Aslan'ı gözden çıkardı. Kayseri Erciyes'te yapılacak ilk etap hazırlıklarına götürülmeyeceği açıklanan kırmızı beyazlı ekibin genç kalecisinin 4-5 gün içinde transferinin gerçekleşmesi beklenirken; Nurullah Sağlam'ın dün gece twitter hesabından ayrılık mesajı ise dikkat çekti. Genç kaleci mesajında "Ayrılık da sevdaya dahil mi .." diye yazınca ortalık bir anda alevlendi. 
Nurullah Aslan için kendilerine gelen her hangi bir resmi teklif olmadığını söyleyen Yılport Samsunspor Başkan Yüksel Yıldırım, “Tatmin edici bir teklif gelirse elbette ki satmayı düşünürüm. Çünkü Nurullah’ı Samsunspor’da misyonunu tamamlanmış olarak görüyorum” dedi
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, gündemi meşgul eden Nurullah Aslan konusuyla alakalı açıklamalarda bulundu. Nurullah için kendilerine hiçbir kulüpten gelen resmi teklif olmadığını söyleyen Başkan Yüksel Yıldırım, “Sadece menajerler gelip bize, ‘Nurullah’ı satar mısınız? Satarsanız ne istersiniz?’ diye soruyor. Biz de satabileceğimizi ama resmi olarak teklif gelmesini söylüyoruz” dedi.
Nurullah’a Trabzonspor’un ilgisi olduğunu medyadan duyduğunu ifade eden Başkan Yıldırım, şöyle devam etti:
“Henüz resmi bir şey yok. Sanırım kalecilerini satmadan bu işe girmezler. Girerlerse de bizimle irtibata geçerler. Tatmin edici bir teklif gelirse elbette ki satmayı düşünürüm. Çünkü Nurullah’ın bazı sorunları var. Artık Samsunspor’da futbola odaklanamıyor. Nurullah’ı Samsunspor’da misyonunu tamamlanmış olarak görüyorum. Daha önce de söylediğim gibi, Nurullah için kulübe resmi bir teklif gelirse değerlendiririm.”
Kaynak: Hedef Halk Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4