Öze Dokunuş Projesi'nde Sokak Futbolu Turnuvası

Öze Dokunuş Projesi Kapsamında Canik 1919 Futbol Kulübü Tesislerinde Sokak Futbolu Turnuvası Gerçekleştirildi.

Öze Dokunuş Projesi'nde Sokak Futbolu Turnuvası

Turnuvadan Önce Proje Kapsamında Elektronik Paneller İle Bilgisayara Bağlı Elektronik Pas Çemberinde Katılımcı Öğrenciler Hız, Çevre Kontrolü Ve Algılama Gibi Değerlendirmeler İle Teste Tabi Tutularak Gözlendi.
Devamımda Sokak Futbolu Turnuvası Yapıldıktan Sonra Katılımcılara Verilen İkramlar İle Aktivite Sonlandırıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Desteklediği Öze Dokunuş Projesi’nde, Spor Eğitim Danışmanlığı Yapan Eski Samsunsporlu Milli Futbolcu Celil Sağır, “Pandemi esnasında Çocukların Evlerde Kalması ve Uzun Süre Elektronik,  Dijital Cihazlara Bağlı Zaman Geçirmeleri Sebebi İle Olumsuz Etkilendiklerini ve Bu Etkilerden Kurtulmaları İçin Öze Dokunuş Projesi Kapsamında Gerçekleştirilen Bu Tip Organizasyonların Katkısını Görüyoruz.” Dedi. 
Sağır ayrıca , Sporun Gelecek Nesillerin Hayatında Çok Daha Önemli Hale Gelmesi İçin, Yaşam Tarzı Olarak Çocukları Her Türlü Spor Aktivitesine Yönlendirmemizin Yüksek Önem Taşıdığını Söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344