banner341

Samsunlu eğitimci Numanoğlu'na Önemli Görev

Buz Pateni Federasyonu Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsunlu Eğitimci Davut Numanoğlu, Hollanda'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na Milli Takım Kafile Başkanı olarak görev alıyor.

Samsunlu eğitimci Numanoğlu'na Önemli Görev ABONE OL

Artistik Buz Pateni Milli Takımı, Hollanda'nın Lahey(Den Haag) kentinde düzenlenen Avrupa Artistik Buz Pateni Challenge Cup Yarışması'nda 2 sporcu ile temsil ediliyor. 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenen şampiyonada Milli Takım'ın kafile başkanlığını ise Buz Pateni Federasyonu Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsunlu Eğitimci Davut Numanoğlu yapıyor. 

'GURURLUYUZ, HEYECANLIYIZ'
16 ülke'den 60 kız ve erkek sporcunun yarışacağı turnuvanın Buz Pateni dünyasında çok büyük önem taşığını belirten Davut Numanoğlu, "Buz pateniyle ilgisi olan herkesin gözü 4 gün boyunca bu şampiyonada olacak, Biz de Türkiye olarak milli sporcularımız Başar Oktar ve Burak Demirboğa ile birlikte Avrupa Artistik Buz Pateni Challenge Cup'ta  yer almanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Sporcularımız, onların değerli antrenörleri ve teknik ekibimiz ile birlikte ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek üzere buradayız" açıklamasında bulundu.

SPORCULARIN GÖZÜ MADALYADA
Milli Takım Kafile Başkanı Davut Numanoğlu, perşembe günü başlayan şampiyonada Başar Oktar ile Burak Demirboğa'nın Senior Erkekler kategorisinde cumartesi ve pazar günleri yarışacaklarını da belirterek, "Her 2 sporcumuzun da ülkemize madalyalarla döneceğine inanıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4