Samsunspor'da korona şoku, Ertuğrul Sağlam'ın testi pozitif çıktı

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Yılport Samsunspor A.Ş Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Samsunspor'da korona şoku, Ertuğrul Sağlam'ın testi pozitif çıktı

Yılport Samsunspor'dan yapılan açıklamada; "Bugün Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır."

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344