banner341

Samsunspor hazırlıklarını Bolu'da sürdürüyor

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Bolu’ya gelen Yılport Samsunspor ilk antrenmanını yaptı. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, "Kayseri’de birinci kampımızı çok iyi geçirdik." dedi.

Samsunspor hazırlıklarını Bolu'da sürdürüyor ABONE OL

Yılport Samsunspor Bolu Gerede’de otelin antrenman sahasında Teknik Direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde yaptığı antrenman ısınma hareketleri, 5’e 2 top kapma, 8’e 8 oyun ve 12’ye 12 yarı sahada kalecili oyunun ardından son buldu.

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, ikinci kamp sonunda hazır bir şekilde Samsun’a döneceklerini söyledi.

Bugün itibariyle ikinci etap kampına başladıkları belirten Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, “Kayseri’de birinci kampımızı çok iyi geçirdik. İkinci kampımız da inşallah bunun devamı şeklinde olacak. Burada daha çok taktik ve oyuncularımızla çabukluk üzerinde antrenmanlarımız olacak. Burada 4 tane hazırlık maçı oynayacağız. Bu maçlarda hem ne yaptıklarımızı görmek istiyorum.

Hem de lige hazırlanma anlamında bizim için çok iyi geçecek. Samsun’a döndüğümüzde de lig haftası başlayacak. Onun için ikinci kampta özellikle taktik ağırlıklı antrenmanlarımız daha fazla olacak. İlk kampta müthiş bir kamp ortamı vardı. İkinci kamp yerimizde güzel ve tamamen bize ait bir ortamda çalışacağız. İnşallah ilk kampın devamı olan bu kampta da çalıştıklarımızı hazırlık maçlarında uygulayıp Samsun’a hazır bir şekilde dönmek istiyoruz” dedi.

Transferler hakkında da bilgi veren Mehmet Altıparmak, “2-3 oyuncuyla görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah onları da aramıza kattıktan sonra lige tam kadro ve hazır bir Samsunspor olarak gireceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4