Samsunspor ile Türk Kızılay’ından 'Bu Kan Sizi Unutur mu' kampanyası

Samsunspor ile Türk Kızılay’ı ‘Bu Kan Sizi Unutur mu’ sloganı adı altında 20 – 30 Ocak 2022 tarihleri arasında sürecek kan bağışı kampanyası başlatıyor.

Samsunspor ile Türk Kızılay’ından 'Bu Kan Sizi Unutur mu' kampanyası

Türk Kızılay’ının ülkemizin kan ve kan ürünleri ihtiyacını karşılamak üzere yürüttüğü ‘Ulusal Güvenli Kan Temini Programı’ kapsamında 20 Ocak 1989 tarihinde meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden spor şehitlerine, yaralanan ve sakat kalan sporculara ithafen “BU KAN SİZİ UNUTUR MU” sloganı ile Samsunspor kulübü ve Türk Kızılay işbirliğinde 20 Ocak 2022 tarihinden başlayarak 30 Ocak 2022 tarihine kadar sürecek şehrimizin değişik noktalarında kan bağışı kampanyası düzenlenecek.

Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Melis Kalkavan Erdoğan ve Sedat Uygun ile Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut ve Türk Kızılay Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım arasında yapılan görüşmede kapmanya detayları planlandı. 
Kampanya kapsamında alınacak kanlar sağlık kuruluşlarında tedavileri esnasında kan bileşenine ihtiyaç duyan hastalara kullanılacak. Samsunspor Kulübü, teknik heyet, futbolcular ve taraftar grupları ile Türk Kızılay yetkilileri olarak “Bu Kan Sizi Unutur Mu” sloganı ile düzenlenecek kan bağışı kampanyasına 18-65 yaş aralığında bulunan tüm halkımızı resmi kimlik belgeleri ile kan bağışında bulunmaya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344