banner341

Samsunspor U15 VE U16 Şampiyon Oldu

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde düzenlenen 4. Parlayan Yıldızlar Kupası turnuvasında U15 ve U16 takımlarımız grubundaki tüm maçları kazanarak şampiyon oldular.

Samsunspor U15 VE U16 Şampiyon Oldu ABONE OL

Turnuva hakkında bilgi veren Yılport Samsunspor Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar, "2020-2021 futbol sezonunda pandemi nedeniyle lig müsabakaları oynanmayan U16 ve U15 takımımız 13-16 Haziran tarihlerinde Kuşadası'nda düzenlenen 4. Parlayan Yıldızlar Kupası'na katıldı. Günde iki maç şeklinde oynanan müsabakaların tamamını kazanan takımlarımız, her iki yaş kategorisinde şampiyon oldular. Uzun zamandır müsabaka oynamayan sporcularımızın farklı takımlarla yaptıkları müsabakalardaki heyecanları, istekleri ve coşkuları görülmeye değerdi.

Bu turnuvadan farklı tecrübeler ve deneyimler kazanan sporcularımız diğer takım sporcuları ile de kaynaşarak yeni arkadaşlıklar edinip özledikleri sosyal ortama kavuştular. Turnuvada bize desteklerini esirgemeyen başkanımız Yüksel Yıldırım başta olmak üzere Futbol Akademi Koordinatörümüz Savaş Serdar, Gençlik Geliştirme Sorumlusu (GGS) Ali Bilgici, teknik heyetimiz ve futbolcularımıza teşekkür ederiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4